Ще два кременчуцьких учасника АТО отримають грошові компенсації на придбання житла

Вони зможуть придбати власне житло за рахунок коштів державної субвенції.

Ще 2 кременчужан із числа учасників АТО отримають грошові компенсації з державного бюджету на придбання житла.

За інформацією перс-служби міськради, дане рішення було прийняте на черговому засіданні міської комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб із інвалідністю про виплату грошової компенсації на отримання житла.

Відповідно до ухваленого рішення було погоджено 2 кандидатури учасників АТО з Кременчука, які відповідно до чинного законодавства мають можливість придбати власне житло за рахунок коштів державної субвенції.

У  залежності від того, який статус має учасник АТО, скільки входить до складу його родини осіб,  скільки коштує 1 кв. метр житлової площі в регіоні тощо, було прийнято рішення про надання адресних відшкодувань, що будуть виділені з державного бюджету для придбання ними житла. Суми коливаються в розмірі від 780 тис. до більше 1 млн. гривень.

Кременчужанам нагадують, що згідно зі змінами в Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  що набули чинності в лютому 2018 року, правом на отримання грошової компенсації з державного бюджету для придбання власного житла, додатково наділені:

  • члени сімей загиблих (тих, що пропали безвісті), померлих учасників АТО, смерть яких настала внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення;
  • особи з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення.

На минулому засідання робочої групи були прийняті рішення  по 9 кременчужанам, які можуть скористатися цією державною програмою. Розмір грошової компенсації визначається  відповідно до  Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх родин.

 

Все по темі: Кременчук  придбати житло  учасники АТО 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин