Як юні кременчуцькі каратисти виступили на турнірі «Spring Cup Poltava 2018»

Днями у Полтаві відбувся закритий турнір з Куодокіокушин карате «Spring Cup Poltava 2018». У змаганнях брали участь спортсмени з Полтави, Кременчука та Києва.

Категорія 4-5 років до 20 кг

  • 1 місце — Махмудов Рамін (Полтава)
  • 2 місце — Салтусь Євгеній (Полтава)
  • 3 місце — Підгайний Олександр (Полтава)

Категорія 4-5 років понад 20 кг

  • 1 місце — Олефіренко Богдан (Полтава)
  • 2 місце — Рязанов Гліб (Полтава)
  • 3 місце — Головенко Денис (Полтава)

Категорія 6-7 років молодші дівчата 20-25 кг

  • 1 місце — Лук’яненко Сабіна (Полтава)
  • 2 місце — Мельник Ольга (Полтава)

Категорія 6-7 років до 20 кг Блок А

  • 1 місце — Кряк Артем (Кременчук)
  • 2 місце — Шапошніков Максим (Полтава)
  • 3 місце — Покуляк Іван (Полтава)

Категорія 6-7 років 20-25 кг Блок А

  • 1 місце — Яворський Тимофій (Полтава)
  • 2 місце — Червоненко Денис (Полтава)
  • 3 місце — Солоп Денис (Полтава)

Категорія 6-7 років 20-25 кг Блок Б

  • 1 місце — Ковальський Марк (Полтава)
  • 2 місце — Половинкін Ярослав (Полтава)
  • 3 місце — Башкін Андрій (Полтава)

Категорія 6-7 років молодші дівчата понад 25 кг

  • 1 місце — Покутня Соня (Полтава)
  • 2 місце — Рязанова Марія (Полтава)
  • 3 місце — Білоног Ульяна (Полтава)

Категорія 6-7 років 25-30 кг Блок А

  • 1 місце — Чупрун Руслан (Полтава)
  • 2 місце — Буланов Єгор (Полтава)
  • 3 місце — Невмержицький Олександр (Полтава)

Категорія 6-7 років 25-30 кг Блок Б

  • 1 місце — Кучеренко Кирило (Київ)
  • 2 місце — Піпченко Михайло (Полтава)
  • 3 місце — Радченко Богдан (Полтава)

Категорія 6-7 років понад 30 кг Блок А

  • 1 місце — Товма Назар (Полтава)
  • 2 місце — Міщенко Артем (Полтава)
  • 3 місце — Демкович Денис (Полтава)

Категорія 6-7 років понад 30 кг Блок Б

  • 1 місце — Канигін Ілля (Полтава)
  • 2 місце — Мисак Тимур (Полтава)
  • 3 місце — Корнієнко Артем (Полтава)

Категорія 8-9 років молодші дівчата (об’єднана )

  • 1 місце — Шило Ксенія (Кременчук)
  • 2 місце — Немченко Анастасія (Полтава)

Категорія 8-9 років до 25 кг Блок С

  • 1 місце — Посполітак Михайло (Полтава)
  • 2 місце — Боклащук Андрій (Полтава)
  • 3 місце — Сільчук Нікіта (Полтава)

Категорія 8-9 років 25-30 кг Блок А

  • 1 місце — Тригуба Єгор (Полтава)
  • 2 місце — Ситніков Михайло (Кременчук)
  • 3 місце — Науменко Іван (Полтава)

Категорія 8-9 років 25-30 кг Блок Б

  • 1 місце — Десятніченко Данило (Полтава)
  • 2 місце — Фесенко Тимофій (Полтава)
  • 3 місце — Заєць Євгеній (Полтава)

Категорія 8-9 років 30-35 кг Блок А

  • 1 місце — Сергієнко Дмитро (Полтава)
  • 2 місце — Тритяченко Кирило (Полтава)
  • 3 місце — Ковальський Роман (Полтава)

Категорія 8-9 років 30-35 кг Блок Б

  • 1 місце — Цікура Олександр (Полтава)
  • 2 місце — Струсь Артем (Полтава)
  • 3 місце — Калініченко Керім (Полтава)

Категорія 8-9 років 30-35 кг Блок С

  • 1 місце — Вишня Богдан (Полтава)
  • 2 місце — Кравченко Богдан (Полтава)
  • 3 місце — Полішко Вадим (Полтава)

Категорія 8-9 років понад 35 кг Блок А

  • 1 місце — Величко Ян (Полтава)
  • 2 місце — Селіванов Дмитро (Полтава)
  • 3 місце- Кривенко Марк (Полтава)

Категорія 8-9 років понад 35 кг Блок Б

  • 1 місце — Пономаренко Святослав (Полтава)
  • 2 місце — Міхаєску Кирило (Полтава)
  • 3 місце — Іванов Павло (Полтава)

Категорія 8-9 років понад 40 кг Блок А

  • 1 місце — Гончар Олександр (Полтава)
  • 2 місце — Мазіленко Данило (Полтава)
  • 3 місце — Мазіленко Данило (Полтава)

Категорія 10-11 років молодші дівчата (об’єднана)

  • 1 місце — Павлишина Валерія (Кременчук)
  • 2 місце — Казакова Анастасія (Полтава)
  • 3 місце — Люлевич Валерія (Київ)

Категорія 10-11 років 35-40 кг Блок А

  • 1 місце — Мажуга Артур (Полтава)
  • 2 місце — Попенко Іван (Кременчук)
  • 3 місце — Олефіренко Віталій (Полтава)

Категорія 10-11 років 35-40 кг Блок Б

  • 1 місце — Зінчук Ілля (Кременчук)
  • 2 місце — Федорченко Давид (Київ)
  • 3 місце — Гарбар Єгор (Полтава)

Категорія 10-11 років до 35 кг Блок Б

  • 1 місце — Карнаух Захар (Полтава)
  • 2 місце — Тендюк Нікіта (Київ)

Категорія 10-11 років понад 40 кг Блок А

  • 1 місце — Горбатенко Максим (Полтава)
  • 2 місце — Намаконов Тимофій (Полтава)
  • 3 місце — Ткаченко Андрій (Полтава)

Категорія 12-13 років 35-40 кг Блок С

  • 1 місце — Посполітак Данило (Полтава)
  • 2 місце — Каленюк Артем (Київ)
  • 3 місце — Піпченко Андрій (Полтава)

Категорія 12-13 років 35-40 кг Блок Б

  • 1 місце — Іллєнко Ілля (Київ)
  • 2 місце — Кібкало Максим (Полтава)

Категорія 12-13 років 40-45 кг Блок Б

  • 1 місце — Лень Олександр (Полтава)
  • 2 місце — Удовицький Хєн (Кременчук)
  • 3 місце — Дуканич Матвій (Кременчук)

Категорія 12-13 років понад 55 кг

  • 1 місце — Миглін Сергій (Полтава)
  • 2 місце — Бут Артур (Полтава)
  • 3 місце — Костюченко Денис (Полтава)

Категорія 14-15 років (дівчата)

  • 1 місце — Іваненко Анастасія (Полтава)
  • 2 місце — Ленгрен Анна (Київ)

Загалом у змаганнях взяв участь 121 спортсмен.

«Полтавщина Спорт»

 

Все по темі: Spring Cup Poltava 2018  каратисти  Кременчуцькі 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
14 Серпня, 2018 Вівторок
13 Серпня, 2018 Понеділок
більше новин