З 1 квітня кременчужани зможуть долучитися до благодійної акції «Серце до серця»

У цьому році акція проходитиме під гаслом «Почуй життя».

Із 1 квітня кременчужани, для яких не буває чужої біди,  зможуть долучитися до традиційної благодійної акції «Серце до серця», започаткованою однойменним  Всеукраїнським благодійним  фондом.

За інформацією прес-служби міськради, цього року благодійна акція проходитиме під гаслом «Почуй життя». Кошти, зібрані кременчужанами в рамках її проведення планують направити на допомогу дітям із вадами слуху.

За словами дитячого лікаря Руслана Германа, на сьогоднішній день на обліку перебувають 85 маленьких кременчужан із вадами слуху, з них, 57 – глухі та 28 – слабочуючі.

У цього році оргкомітетом акції запроваджено відзнаку «Золоте серце Кременчука», якою будуть відзначені найактивніші та найнебайдужіші  благодійники.

Заступник директора департаменту освіти Валерій Лобода наголосив,  що учнівська молодь міста традиційно підтримає благодійну акцію «Серце до серця», в кожній освітній установі працюватимуть благодійні офіси. А цього року до неї долучаються  і колективи дошкільних закладів.

Усіх учасників акції очікують нововведення та приємні сюрпризи, щоб процес збирання благодійних коштів став корисним і цікавим одночасно.

За всю історію проведення благодійної акції «Серце до серця» кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів  було зібрано понад 1 млн. гривень. Ці кошти спрямовані на закупівлю медичного обладнання, що  встановлене в дитячих закладах охорони здоров’я міста та яким на безоплатній основі надається медична допомога дітям із вадами здоров’я.

Поміж  усіх регіонів і міст України, які є учасниками акції «Серце до серця», саме Кременчук витрачає кошти власне на допомогу кременчуцьким дітям із різними вадами здоров’я, дитячі лікарні забезпечені сучасним медичним обладнанням.

 

 

Все по темі: «Серце до серця»  благодійна акція  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин