Кроки, за якими кременчужани можуть обрати сімейного лікаря

Обирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання або реєстрації.

З 1 квітня 2018 року розпочинається національна кампанія «Обери свого лікаря», тобто початок укладання угод (заповнення декларації) з обраним лікарем загальної практики-сімейним лікарем, лікарем-педіатром дільничним. Кожному жителю Кременчука потрібно буде обрати свого лікаря (сімейного лікаря, педіатра) та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання або реєстрації.
За інформацією прес-служби міськради, на даний час комунальними некомерційними медичним підприємствами «Центри ПМСД №№ 1, 2, 3 міста Кременчук» проведена реєстрація у загальноукраїнській електронній системі Еhealth через систему helsi. Цією системою перевірено та підтверджено відповідність ліцензійних умов на медичну практику зазначених закладів охорони здоров’я. Усі лікарі загальної практики-сімейні лікарі та лікарі-педіатри дільничні так само зареєструвалися в системі Еhealth.
Для укладання угоди з лікарем загальної практики-сімейним лікарем та лікарем-педіатром дільничним необхідно здійснити чотири основних кроки.
КРОК 1: Обрання лікаря. Для цього потрібно відвідати заклади охорони здоров’я міста первинного рівня та ознайомитися з необхідною інформацією на спеціальних стендах, або зайти на сайти Центрів ПМСД №№ 1, 2, 3 (knmp-cpmsd1-kr.pl.ua; pmsd2.tilda.ws; PMSD3.tilda.ws) й отримати відомості про лікарів первинної ланки Кременчука. За більш детальною інформацією щодо укладання угод (заповнення декларації), можна звернутись безпосередньо до лікаря загальної практики-сімейного лікаря, лікаря-педіатра дільничного або керівництва закладу охорони здоров’я первинного рівня.
КРОК 2: Із паспортом, ідентифікаційним кодом і мобільним телефоном, а якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років – то й зі свідоцтвом про народження дитини, звернутися до реєстратури обраного закладу охорони здоров’я та повідомити про бажання підписати декларацію.
КРОК 3: Уповноважений працівник Центру ПМСД (реєстратор, медсестра або лікар) введе дані людини, яка бажає укласти угоду з лікарем, в електронну систему та роздруковує декларацію із її даними. А потім підписуються два екземпляри роздрукованої декларації – один залишається в закладі, інший вручається громадянину.
КРОК 4: Працівник Центру ПМСД підтверджує декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему, після чого людина, яка підписала декларацію, знаходиться в електронній системі охорони здоров’я і з липня 2018 року Національна служба здоров’я України направлятиме кошти із загальних податків до медичного закладу і лікарю, із яким підписана декларація.

 

Все по темі: Кременчук  кроки  обрати сімейного лікаря 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин