Молодь Кременчука наведа лад в місцях масового відпочинку

Молодь буде забезпечена індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.
У Кременчуці 11, 12 і 13 квітня відбудеться традиційна екологічна акція «Зелена толока».
За інформацією прес-служби міськради, цього року старт генеральному післязимовому прибиранню найулюбленіших зон масового відпочинку кременчужан буде дано 11 квітня на Молодіжному у парку відпочинку «Воїнів Інтернаціоналістів». До цієї толоки будуть залучені учнівські та студентські колективи закладів освіти міста, що розташовані на Молодіжному.
12 квітня роботи з санітарного прибирання відбудуться у парку «Крюківський», учасниками якого стануть учні та студенти правобережної частини Кременчука.
А вже 13 квітня екологічною акцією буде охоплено територію парку культури та відпочинку «Придніпровський», який прибиратимуть колективи закладів освіти центру Кременчука.
Як зазначають організатори екологічної акції «Зелена толока», молоді кременчужани, які прийдуть на генеральне прибирання найпопулярніших серед городян зон відпочинку, будуть забезпечені індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.
Допомагатимуть молодим господарям колективи комунальних підпрємств, а оперативні служби забезпечуватимуть безпечні умови праці.

Все по темі: Зелена толока  молодь Кременчука  прибирання 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин