Молодь Кременчука наведа лад в місцях масового відпочинку

Молодь буде забезпечена індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.
У Кременчуці 11, 12 і 13 квітня відбудеться традиційна екологічна акція «Зелена толока».
За інформацією прес-служби міськради, цього року старт генеральному післязимовому прибиранню найулюбленіших зон масового відпочинку кременчужан буде дано 11 квітня на Молодіжному у парку відпочинку «Воїнів Інтернаціоналістів». До цієї толоки будуть залучені учнівські та студентські колективи закладів освіти міста, що розташовані на Молодіжному.
12 квітня роботи з санітарного прибирання відбудуться у парку «Крюківський», учасниками якого стануть учні та студенти правобережної частини Кременчука.
А вже 13 квітня екологічною акцією буде охоплено територію парку культури та відпочинку «Придніпровський», який прибиратимуть колективи закладів освіти центру Кременчука.
Як зазначають організатори екологічної акції «Зелена толока», молоді кременчужани, які прийдуть на генеральне прибирання найпопулярніших серед городян зон відпочинку, будуть забезпечені індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.
Допомагатимуть молодим господарям колективи комунальних підпрємств, а оперативні служби забезпечуватимуть безпечні умови праці.

Все по темі: Зелена толока  молодь Кременчука  прибирання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин