На громадські заклади чекають масові перевірки

 

Кабмін доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та іншим органам провести масштабну перевірку громадських закладів, шкіл, торгових центрів на предмет дотримання норм пожежної безпеки.

Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час засідання Кабміну в середу, 28 березня, передає БізнесЦензор з посиланням на прес-службу уряду.

“Уряд прийняв рішення дозволити МНС перевіряти місця скупчення людей на предмет безпеки, але очевидно, що роботу потрібно розширити. Даємо доручення МНС, Мінрегіону, іншим органам і місцевій владі розпочати масштабну перевірку торгових центрів, кінотеатрів, шкіл, садочків, клубів, – всіх міст , де знаходяться люди “- сказав прем’єр.

“Власники таких закладів зазвичай в гонитві за збагаченням використовують кожен сантиметр площі, щоб заробити зайву гривню або долар. Але я попереджаю всіх: зробіть самоперевірки закладів і зробіть все, щоб підвищити рівень безпеки”, – зазначив Гройсман.

Глава уряду запропонував скласти список об’єктів для перевірок і вже через місяць озвучити результати попередніх перевірок.

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово згорів торгово-розважальний комплекс “Зимова вишня”. За офіційними даними, загинули понад 60 осіб, в тому числі понад 40 дітей. Попередні результати розслідування події довели, що центр був зданий в експлуатацію без узгодження з-за невідповідності нормам протипожежної безпеки.

 

Все по темі: заклади  перевірки 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин