У Кременчуці зупинились тролейбуси 

Кременчуцькі тролейбусні лінії знеструмило ПАТ «Полтаваобленерго» за відсутність квітневої 100-відсоткової передоплати за електрику.

Наразі у місті повністю відключено живлення підстанції №9, яка обслуговує центр та нагірну частину міста. А отже містом не курсують тролейбуси за маршрутами №1, 2, 3А, 3Д та 5. Тролейбуси їздять лише по маршруту №6 “Завод коліс – НПЗ”.

Керівництво підприємства-монополіста не зважає на те, що КТУ боргів за електрику не має. “У підприємства нема боргів перед ПАТ “Полтаваобленерго”, – наголошує Олександр Алєксєєв, головний інженер КТУ. – “Полтаваобленерго” вимагає 100-відсоткову передоплату. Ми вважаємо це незаконним. Адже своєчасно розраховуємося з “Полтаваобленерго” і стабільно їм сплачуємо 10% передоплати “.

“На нашу думку, вимагати 100% передоплати – рішення незаконне, тому що воно суперечить роз’ясненням НКРЕ і може викликати великий резонанс у місті, тому що не курсуватимуть тролейбуси, – зазначив Руслан Івашина, начальник міського відділу транспорту. – В разі прийняття рішення щодо відключення якоїсь із підстанцій у Кременчуці ми будемо звертатися до Антимонопольного комітету  і в суд”.

Все по темі: Кременчук  КТУ  Полтаваобленерго  тролейбуси 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
більше новин