Завуч в ролі «швейцара»: скандальна перевірка в Кременчуцькій школі №1

Депутата та журналістів не пускали до школи на перевірку.

Сьогодні, 28 березня депутат Тетяна Сідерка разом із журналістами провела перевірку у Кременчуцькій школі №1.

Та прибувши до школи зустрілася з завучем, яка виступила в ролі «швейцара». А саме, не пускала нікого із представників до коридору школи.

За її словами, директор поїхала на нараду і без неї вони не мають права нікого пускати.

Завуч повідомила, що пустить до школи лише депутата, без журналістів. Її попрохали показати письмовий наказ директора, в якому вказано про недопускання громадськості до школи. Адже, дана школа утримується на кошти платників податків і забороняти до неї заходити вони не можуть. Однак даного розпорядження в неї не було. Воно нібито прозвучало лише в усній формі. На прохання зателефонувати директору, вона сказала, що зараз директор перебуває на нараді, і говорити не може.

Тетяна Сідерка пояснила, що приїхали з перевіркою на прохання батьків. Які звернулися із скаргою про те, що в столовій холодна вода, брудний посуд, брудні столи.Ддіти постійно ходять одягнені, тому що в школі постійно холодно, доводиться носити одяг з собою. Крім того, в туалетах коли відкриваються вхідні двері , видно, що дитина робить. І багато хто соромиться.

«Тож я хотіла передати директору своє депутатське звернення, – говорить депутат Тетяна Сідерка, – та поглянути чи справедливими є докори частини батьків учнів».

Проте завуч залишалася незламною, не дозволяючи нікому окрім депутата заходити. Вона це обґрунтовувала також тим, що це буде заважати навчальному процесу.

«Ми хочемо показати громаді, батькам, як працює школа. Оглянути заклад. Можливо батьки не праві. Заважати навчальному процесі ми не можемо, адже не будемо заходити до навчальних класів, тим паче наразі йде урок», – наголосили журналісти.

Потім заступники директора повідомили, що директор Людмила Яшина вже їде і скоро буде, а потім, що знову плани змінилися і виникла якась нагальна справа.

Проте, все ж таки  після тривалих дискусій всі разом зайшли до школи і записалися до журналу, показавши свої посвідчення. Через деякий час навіть з’явилися два представника охоронної фірми.

Депутат Тетяна Сідерка зателефонувала начальнику департаменту освіти Геннадію Москалику, який сказав, що ніяких розпоряджень щодо недопускання до огляду школи, як депутатами, так і представниками ЗМІ він не надавав. Тобто вони мають право зробити перевірку на прохання батьків.

Після чого через декілька хвилин нарешті з’явилася директорка, і запросила всіх до себе.

Про те, чому виникла така неприємна ситуація і депутат разом з журналістами мала стояти на порозі школи, і чекати на неї, вона відповіла, що сказала заступникам, щоб вони брали відповідальність на себе, вирішуючи надавати інформацію самим, або ж чекати її повернення.

Тетеня Сідерка зазначила, що такого ще не було, щоб таким чином перешкоджали діяльності.

Все ж таки директорка погодилася на огляд вищевказаних об’єктів, перевірити які просили батьки учнів.

Тетяна Сідерка вдягнула халат, бахіли, стерильну шапочку і показала медичну довідку.

Нарешті відбулася перевірка.

Найпершим перевірили воду в кранах рукомийників перед столовою. Вона виявилася холодною, трішки близькою до теплої.Директор зазначила, що воду до них надає бойлер, а поки що вони його не вмикали.

Проте, за зверненням батьків, вона там була холодна постійно.

Наступним об’єктом була їдальня. Тетяна Сідерка вирушила на перевірку кухні, а журналісти чекали в самій їдальні.

Провівши там перевірку депутат розповіла, що в секторах, де миється посуд все добре, миючого достатньо, овочі в гарному стані, куряче філе свіже (директор зазначила, що привозиться кожного дня, це можна перевірити по накладним). На кухні в цілому все абсолютно чисто. Єдине, що потрібно поміняти дерев’яні дощечки для відбивання м’яса.

Після цього направилися до туалетів на які батьки також скаржилися. У чоловічому туалеті не виявилося дверей в кабінці.

Депутат наголосила, що це є неправильним, адже діти можуть соромитися цього і в них можуть з’явитися комплекси. У жіночому туалеті ситуація була кращою, дверцята були присутні.

Також не можна було не помітити неприємного запаху біля нього.

Директор закладу Людмила Яшина зазначила, що на даний час відремонтовано лише одне приміщення туалету.

Депутат Тетяна Сідерка наголосила, що якщо потрібне фінансування, то потрібно про це сказати.

«Потрібно подивитися скільки це буде коштувати, – говорить Тетяна Сідерка, –  це питання треба вирішити. Адже, дверцята в кабінках повинні бути. Хоча дане питання і не глобальне, проте для окремої дитини воно може виявитися саме таким. Тож потрібно передивитися дані моменти».

На цьому така не просто перевірка закінчилася.

 

       

Все по темі: Кременчук  перевірка в школі "1  скандальна ситуація 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин