Кременчуцькі волонтери перед сесією міськради збирали кошти для допомоги хворим дітям

Дані кошти спрямують на закупівлю діагностичного медичного обладнання, необхідного для виявлення та діагностики вад слуху у дітей.  
Сьогодні, 29 березня перед початком засідання сесії Кременчуцької міської ради волонтери благодійної акції «Серце до серця» розпочали збір коштів, які  цьогоріч  БФ «Серце до серця» запланував спрямивший на закупівлю діагностичного медичного обладнання, необхідного для виявлення та діагностики вад слуху у дітей.
На пропозицію волонтерів долучитися до благодійної акції схвально відгукувалося чимало кременчужан із числа керівництва міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, членів депутатського корпусу, представників громадськості, трудових колективів  тощо, які беруть участь у роботі пленарного засідання.
Віталій Малецький наголосив, що допомога дітям – це  наш прямий обов’язок. Ми маємо робити все можливе, щоб підростаючі кременчужани росли здоровими, щоб у закладах охорони здоров’я Кременчука було все необхідне обладнання для порятунку дитячих життів.

Все по темі: збирання коштів для дітей  Кременчук  сесія міськради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин