Кременчужани можуть отримати консультації щодо отримання містобудівних послуг

У зв’язку з цим у  центрі організоване консультування жителів міста спеціалістами управління державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Із 26 березня у ЦНАПі Кременчука розпочато процес прийняття замовлень на отримання містобудівних послуг.

За інформацією прес-служби міськради, у зв’язку з цим у  центрі організоване консультування жителів міста спеціалістами управління державного архітектурно – будівельного контролю виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Проводиться воно у кабінеті 124 щовівторка та щочетверга  з 9.00 до 11.00 годин.

Також кременчужанам наголошують, що із переліком необхідних документів, строками надання, платністю містобудівних послуг тощо можна ознайомитися у відповідних інформаційних картках на сайті кременчуцького ЦНАП за посланням: cnap-kremen.gov.ua.

Згідно з чинним законодавством не всі містобудівні послуги є безкоштовними. Зокрема, послуга з видачі сертифіката про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту (послуга 21 – 06) є платною. У цьому випадку замовник зобов’язаний внести в повному обсязі плату за видачу сертифіката після прийняття рішення про його видачу. Розмір плати за видачу сертифіката становить для закінчених будівництвом об’єктів із середніми (СС2) наслідками – 4.6 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

 

Все по темі: консультації  Кременчук  ЦНАП 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин