У мікрорайоні Кременчука собака захворіла на сказ: встановлено карантин

Карантинні обмеження встановлено з сьогодішнього дня, 29 березня терміном на 2 місяці.

У мікрорайоні Лашки з сьогоднішнього дня, 29 березня встановлено карантинні обмеження терміном на 2 місяці у зв’язку з захворюванням собаки нас сказ.

Дане рішення прийнято сьогодні на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради, яке проходило під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової.

За словами керівника місцевого підрозділу Держпродспоживслужби  Василя Покотила, випадок захворювання собаки на сказ виявлено у  жительки мікрорайону Лашки. Жінка повідомила, що помітила у своєї собаки невластиву поведінку, після ветеринарного огляду  у тварини було встановлено підозру на сказ. Після загибелі собаки цей діагноз був лабораторно підтверджений. Добре, що вона не покусала людей.

У зв’язку з цим  члени комісії прийняли рішення  встановити карантинні обмеження у мікрорайоні Лашки терміном на 2 місяці з 29 березня 2018 року.  До зняття карантинних обмежень до 10-ти кілометрової загрозливої зони по сказу тварин  віднесли місто Кременчук та населені пункти Кременчуцького району: с. Мала Кохнівка, с. Придніпрянське, с. Потоки, с. Щербаки, с. Федоренки, с. Онищенки, с. Романки, с. Рокитне, с. Литвиненки, с. Нова Знам`Янка, с. Піщане, с. Михайленки, с. Кривуші, с. Вільна Терешківка.

Керівник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук запевнив, що антирабічна вакцина у травмпунктах є у достатній кількості, а Василь Покотило зазначив, що є і необхідна кількість вакцини і для проведення щеплень тварин.
У мікрорайоні Лашки працівниками Держпродспоживслужби буде проведено подвірний обхід на предмет виявлення хворих, підозрілих та загиблих тварин, при обході буде проводитися  щеплення всіх невакцинованих тварин, сприятливих до сказу, та роз’яснювальна робота  серед населення щодо небезпечності захворювання на сказ.

Все по темі: карантин Кременчук  собака захворіла на сказ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин