Кременчуцьким керуючим компаніям продовжили оренду приміщень

Керуючим компаніям «Житлорембудсервіс» та «Місто для людей» ще на рік продовжили оренду приміщень, які вони займають.

Таке рішення «Про надання згоди на продовження терміну дії договору позички, визначення орендної плати та продовження застосування визначеної орендної плати за нежитлові приміщення в місті Кременчуці» підтримали депутати Кременчуцької міської ради під час пленарного засідання.

Причому депутати висловлювали різні позиції щодо цього питання.

Так, на думку депутата Дмитра Кавунника, у керуючих компаній «немає роботи навіть із депутатами навіть, не кажучи про звичайних людей», а громада їхньою роботою не задоволена.

Депутат Валентина Гордєєва висловлювала позицію, що керуючі компанії займаються бізнесом, тож безкоштовно надавати їм приміщення не варто.

Депутат Олександр Кальченко закликав підтримали роботу керуючих компаній. І пояснював, що можливе підвищення тарифів, яке, в першу чергу, позначиться на мешканцях міста. Якщо не надати керуючим компаніям такі приміщення. І на слова Валентини Гордєєвої зазначив, що це бізнес – соціальний.

Депутат Олександр Роженко запропонував  для обох компаній продовжити оренду на рік. А також вважає, що компанія «Житлорембудсервіс», яка обслуговує його округ, змінює на краще підхід до обслуговування мешканців.

Більшістю депутати проголосували за прийняття питання.

Все по темі: житлорембудсервіс  керуюча компанія  Місто для людей  оренда 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин