Кременчужан будуть обслуговувати українською мовою

Дане рішення прийняте на сесії міськради.

Сьогодні, 30 березня на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутати прийняли рішення «Про мову обслуговування громадян у сфері надання послуг, торгівлі у місті Кременчуці».

У проекті рішення йдеться про те, щоб на території Кременчука плакати, вивіски, афіші, повідомлення, цінники, етикетки на продовольчих товарах і непродовольчих товарах повинні бути державною мовою.

А також в сферах обслуговування громадян в місті Кременчуці використовувалася державна мова. Окрім випадку коли споживач не володіє або ж спілкується з працівниками підприємства іншою мовою, і відповідно працівники нею володіють.

Думки депутатів з даного приводу розділилися.

Депутат Денис Терещенко запропонував проголосувати за дане питання окрім пункту 3 «Маркування, етикування продовольчих і не продовольчих товарів, які реалізують в Кременчуці, інструкції про їх застосування виконувати на державній мові».

Проте депутати дану пропозицію не підтримали.

Депутат Ганна Павленко заявила, що вважає рішення законним і воно відповідає законам України. Вона  запропонували не робити проблеми з того, де її немає. І перейти до голосування даного рішення. Тим паче, що деякі пункти даного рішення у Кременчуці вже виконуються.

Проголосувавши депутати дане рішення прийняли.

 

 

Все по темі: державна мова  Кременчук  сесія міськради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин