Кременчужанин презентував свою книгу «Україна – не Росія»

А також провів відкритий урок для учнів десятих класів Кременчуцького НВК №4.

28 березня випускник Кременчуцької загальноосвітньої школи №4, учасник бойових дій, дитина війни, краєзнавець Броніслав Сьомік презентував свою книгу «Україна – не Росія» та провів відкритий урок для учнів десятих класів Кременчуцького НВК №4.

Як повідомляє Освіта Кременчука на своєму сайті,на відкритий урок, який давав Броніслав Іванович, завітали учні, представники Департаменту освіти, міського науково-методичного центру, журналісти.

Відкрила урочисту презентацію книги Л.В.Михайлик, директор КНВК №4, яка наголосила, що ліцей пишається своїм випускником та зберігає традиції, які дають змогу учнями отримувати міцні знання та відкривають горизонти для успішної самореалізації.

Броніславу Івановичу, який закінчив школу №4 відразу після Другої світової війни, став моряком, побував у 59 країнах світу та був учасником багатьох таємних військових операцій колишнього Радянського союзу, було чим поділитися з учасниками презентації.

Його книга, що побачила світ нещодавно, у співавторстві з донькою – президентом Кременчуцької філії Малої академії наук О.Б.Сьомик, – це роздуми над сторінками історії нашої держави.

Броніслав Іванович говорить: вирішив написати книгу для молодого покоління, аби підкреслити, наскільки українці – трудолюбивий і талановитий народ, скільки представників нашої держави зробили для розвитку світової науки та культури.

Нині Броніслав Іванович працює над другою книгою – про історію Кременчука в період окупації, про діяльність підпільних антифашистських організацій та про визволення рідного міста.

 

Все по темі: "Україна - не Росія"  Кременчук  презентація книги 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин