На Молодіжному зафіксовано перевищення діоксиду азоту у три рази

 

Про це заявив на сесії міськради керівник відділу екологічної безпеки Олексій Федюн

24 березня до мерії надійшли скарги від мешканців Молодіжного про неприємний запах. На місце виїхала муніципальна пересувна екологічна лабораторія, яка зафіксувала у різних частинах Молодіжного перевищення діоксиду азоту у 1, – 3 рази.

За словами Олексія Федюна, такі викиди характерні для ТЕЦ та нафтопереробного заводу.

Свої дослідження екологи передали до правоохоронних органів для приєднання до порушеної кримінальної справи щодо забруднення повітря у даному мікрорайоні.

Дана речовина характеризується високою токсичністю. Діоксид азоту в повітрі, навіть перебуваючи у відносно невеликих концентраціях, здатний приводити до істотних змін в організмі людини. Є гострим подразником, а також характеризується загальнийтоксичними дією. Впливає в основному на органи дихальної системи. Залежно від концентрацій спостерігаються різні наслідки – від слабкого подразнення слизових оболонок очей і носа до набряку легенів. Також може призводити до змін складу крові, зокрема, сприяє зменшенню вмісту гемоглобіну. Нижче розглянемо докладніше деякі з ефектів, які здатний викликати у людини діоксид азоту.

Все по темі: азот  діоксид  Молодіжний  перевищення 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин