Кременчужанам нагадують про останній місяць «Деклараційної кампанії»

З початку поточного року мешканцями території обслуговування Кременчуцької ОДПІ подано 4 298 декларацій про майновий стан та доходи, отримані у 2017 році.

Днями в Кременчуцькій ОДПІ відбулася оперативна нарада з питання «Деклараційна кампанія 2018».

Як повідомляє Кременчуцька ОДПІ під час наради були підведені підсумки трьох місяців деклараційної кампанії.

В.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрій Якименко зазначив, що з початку поточного року мешканцями території обслуговування Кременчуцької ОДПІ (Кременчук, Горішні Плавні, Глобинщина, Кобеляччина, Козельщина) подано 4 298 декларацій про майновий стан та доходи, отримані у 2017 році. З них 9 осіб задекларували доходи в розмірі понад 1 млн. грн.

Із загальної кількості поданих декларацій: 476 – на право скористатися податковою знижкою. При цьому, керівник податкової зауважив, що з метою реалізації права на податкову знижку, громадяни мають ще досить багато часу, оскільки подати таку декларацію можна до 31 грудня поточного року.

Андрій Якименко наголосив, що на сьогодні необхідно більше уваги приділити тим категоріям громадянам, які зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан та доходи за 2017 рік та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. В ході наради були обговорені подальші напрямки інформаційно-роз’яснювальної роботи.

А з метою створення спритних умов для платників податків в останній місяць деклараційної кампанії прийнято рішення на період до 1 травня ц.р. створити в Центрі обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ додаткові робочі місце для надання усних консультацій громадянам щодо заповнення річної податкової декларації про майновий стан і доходи – секція №6 (робоче місце №6, №7).

Все по темі: "Деклараційна кампані"  Кременчук  кременчуцька ОДПІ 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин