На кременчужан чекає 3 дні «Зеленої толоки»

Кременчужани будуть забезпечені індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.

11, 12 і 13 квітня у Кременчуці  відбудеться традиційна акція «Зелена толока».

За інформацією прес-служби міськради, старт генеральному післязимовому прибиранню найулюбленіших зон масового відпочинку кременчужан буде дано 11 квітня об 11 годині на Молодіжному у ландшафтному парку «Кагамлицький». До толоки в ньому будуть залучені учнівські та студентські колективи закладів освіти міста, що розташовані на Молодіжному.

12 квітня роботи з санітарного прибирання відбудуться з 11 години в  парку «Крюківський», учасниками якого стануть учні та студенти правобережної частини Кременчука.

А вже 13 квітня з 10.00 годин екологічною акцією буде охоплено територію парку культури та відпочинку «Придніпровський», яку  прибиратимуть колективи закладів освіти центру Кременчука.

Міський голова Руслан Проценко на зустрічі з представниками служб, задіяних до підготовки та організації «Зелена толока – 2018», зазначив, що в 2003-2004 роках молодь виходила навести лад лише на набережній Дніпра, а наразі географія акції «Зелена толока» значно розширилася. За молодіжної ініціативи в рамках толоки кілька років поспіль  проводиться генеральне прибирання трьох зон масового відпочинку городян  – ландшафтного парку «Кагамлицький», парку «Крюківський» та парку «Придніпровський».

Як зазначають організатори екологічної акції «Зелена толока», молоді кременчужани, які прийдуть на генеральне прибирання найпопулярніших серед городян зон відпочинку, будуть забезпечені індивідуальними рукавичками, пакетами для сміття та знаряддями праці, а після роботи на них чекатиме смачна каша.

Допомагатимуть молодим господарям колективи комунальних підприємств, а оперативні служби забезпечуватимуть безпечні умови їх  праці.

 

Все по темі: Зелена толока  прибирання. Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин