Розширено категорію осіб – учасників АТО, які мають право на санаторно-курортне лікування розширено

Реєстрація заяв проводиться окремо за кожною категорією незалежно від профілю захворювання в порядку черговості подання заяв.

Розширено категорію осіб – учасників АТО, які мають право на санаторно-курортне лікування розширено

За інформацією прес-служби міськради, 28 лютого 2018 року Кабінетом   Міністрів   України     прийнято     постанову № 137 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200».

Вказаною постановою розширено категорії осіб,  які мають право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті. Відповідно до постанови органи соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:

– учасників бойових дій, яким статус надано відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”  – не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;

– осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким статус надано відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”  – позачергово щороку строком на 18-21 день;

– осіб з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій, з них:

I та II груп – до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

III групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день;

– учасників війни, яким надано статус відповідно до пункту 13 статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” – не частіше ніж один раз на два роки строком на 18-21 день;

– постраждалих учасників Революції Гідності, яким статус встановлено  відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” – не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день.

Також зазначається, що реєстрація заяв проводиться окремо за кожною категорією незалежно від профілю захворювання в порядку черговості подання заяв.

Особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки відповідно до цього Порядку, виплачується компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу та назад транспортом загального користування (залізничним та автомобільним) згідно з поданими проїзними квитками. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.

Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій та учасникам війни виплачується в порядку та розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.06. 2004  № 785.

 

Все по темі: АТО  Кременчук  санаторно-курортне лікування 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин