Пенсійні новації для працюючих пенсіонерів

Відтепер перерахунок пенсій здійснюватиметься автоматично, з 1 квітня кожного року.

Органи Пенсійного фонду області з 1 квітня провели перерахунок пенсій відповідно до ч.4 ст.42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, відтепер перерахунок здійснюватиметься автоматично, з 1 квітня кожного року, на підставі змін, внесених до пенсійного законодавства наприкінці 2017-го.

Передбачається, що без додаткового звернення громадян відбувається перерахунок пенсій за певних умов, зокрема особам, які отримують пенсію по віку, інвалідності й за вислугу років (за вислугу років лише тим особам, які на момент перерахунку досягли пенсійного віку).

Перерахунок стосується осіб, які після призначення або попереднього перерахунку пенсії продовжили працювати і від призначення/перерахунку минуло два роки.

За допомогою нової технічної програми автоматично вибрані люди (таких на Полтавщині виявилося майже 92 тисячі), які мають стаж, заробітну плату. Проведено перерахунок. У межах останнього обирається більш оптимальний варіант розрахунку: або це розрахунок по стажу і заробітній платі, або лише по стажу.

Все по темі: пенсії  пенсійні новації  пенсіонери 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин