У Кременчуці пройшов перший день Гранатової толоки

Завтра молодь міста буде прибирати після зими Кременчуцький ландшафтний парк на Молодіжному.

10 квітня громада Третього Занасипу в своєму мікрорайоні організувала толоку, щоб провести генеральне прибирання території, де зазвичай збирається багато жителів.

За інформацією прес-служби міськради, із ініціативою проведення цього заходу  виступили ветерани, які проживають на вулиці Мічуріна. Ними заплановано провести  впорядкування ділянки поблизу контакт-центру та філії територіального центру соціального обслуговування Крюківського району. Ветеранську ініціативу підтримали міський голова Віталій Малецький та народний депутат України Юрій Шаповалов.

Народний депутат України висловив слова вдячності жителям мікрорайону за небайдужість до загальноміських справ, за те, що старт  Гранатовій толоці дається саме в  віддаленому мікрорайоні Кременчука. Він підкреслив, що разом із міською владою громада з такою активною життєвою позицією зробить Кременчук справжнім містом без околиць.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що роботи з покращення якості та рівня життя у віддалених мікрорайонах міста будуть продовжені. Зокрема, цього року на Третьому Занасипі заплановано капітально відремонтувати тротуар, центр громадського життя мікрорайону та провести благоустрій із озелененням території навколо. А вже завтра, 11 квітня, естафета Гранатової толоки буде передана молоді Кременчука, яка збереться прибрати після зими Кременчуцький ландшафтний парк на Молодіжному.

 

 

 

 

Все по темі: гранатова толока  Кременчук  прибирання 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин