«Київстар» обмежив швидкість інтернету

«Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні» – зазначають в компанії.

Мобільний оператор «Київстар» з 11 квітня встановив обмеження швидкості для послуги передачі даних в 1,8 Мбіт / c після використання перших 6 Гб на добу.

Як повідомляє прес-служби компанії на своєму сайті, цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. Також, у своїх тарифах Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісів. А у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

  • можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
  • можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
  • доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки«Інтернет SIM-парі».

«Статистика вказує, що 0,5% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад 100 000 мегабайтів щомісяця. Ці абоненти перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99,5% абонентів» – йдеться в повідомленні компанії.

Також Київстар зазначає, що:

–  99,5% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 100 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу;

– 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

–  6 000 мегабайтів трафіку вистачить на 7 годин перегляду відео або 82 години прослуховування музики у хорошій якості.

 

Все по темі: Київстар  обмеження  швидкості інтернету 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин