На Полтавщині планують створити туристичний кластер

Добровільне об’єднання закладів харчування та проживання, народних майстрів, туристичних фірм, музеїв.

На Полтавщині планують створити туристичний кластер – добровільне об’єднання закладів харчування та проживання, народних майстрів, туристичних фірм, музеїв.

За інформацією прес-служби міськради, дане об’єднання має сприяти розвитку туризму і курортно-рекреаційної галузі, промоції та популяризації туристичного продукту Полтавської області.

Рішення про створення туристичного кластеру прийнято на семінарі «Концепція розвитку  туристичного потенціалу Полтавської області», що проводився Департаментом культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації спільно з представниками Сіверського інституту регіональних досліджень.

Мета кластеру – навчання, реклама, інформація, координація, юридичні та економічні консультації, допомога в реєстрації підприємницької діяльності і інші аспекти, що сприяють успішній діяльності суб’єктів в туристичній галузі, участь у  грандових проектах.

Основними завданнями кластеру є:        

  • популяризація туристичної галузі як важливої ланки економіки країни;
  • сприяння розвитку міської інфраструктури;
  • збереження культурного та історичного надбання нашого народу;
  • залучення громадян до раціонального використання вільного часу, проведення змістовного дозвілля, ознайомлення з історико-культурною спадщиною, природним середовищем, організація оздоровлення населення.

До уваги зацікавлених осіб! Всі ініціативи щодо роботи в створенні проекту туристичного кластеру приймаються контактними особами – Гонтарюк Наталією Едуардівною (Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації), телефони для зв’язку: (0532)60-62-23, +38050-646-41-98 та  Горголою Тетяною  Олексіївною  (Управління культури і туризму виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області) телефон (0536) 3-51-69.

 

 

Все по темі: планують створити  Полтавщина  туричстиний кластер 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин