Поліграф Шаріков на сцені Кременчука

Співак виступав трохи більше години.

Вчора, 13 квітня вперше в Кременчуці у Міському палаці культури відбувся концерт Поліграфа Шарікова. Варто зауважити, що і сам артист приїхав до міста вперше, раніше йому доводилося проїжджати Кременчук лише потягом.

Зібрався повнісенький зал, для того, щоб його послухати. На концерті були присутні глядачі відразу двох міст – Кременчука і Горішніх Плавнів. Адже, в Горішніх Плавнях концерт відмінили.

З перших хвилин виступу Поліграфу вдалося завести публіку. Адже, він не припиняв жартували. Виступав він в компанії гармоніста та скрипаля.

Щодо свого одягу він зауважив, що так вдягаються лише два рази в житті. Перший – на весілля, а другий – випускний. Проте, третій раз також є. Але тоді людина сама не одягається – її одягають.

Артист також згадав, що був суддею на проекті «Х-Фактор», зауваживши, що Кондратюк передає кременчужанам привіт. Після чого заспівав пісню, так би мовити присвячену йому, під назвою «Караоке».

Кременчук навіть отримав чотири «Да» від «Х-фактора».

«Від мене, Кодратюка, Йолки та Сосєдова», – говорить Поліграф Шаріков.

Співак протягом концерту не забував, що в залі знаходиться публіка з двох міст і постійно це підкреслював, не залишавши нікого без уваги ні Кременчука, ні Горішніх Плавнів.

Сказати, що публіка була в захваті від його виступу – це нічого не сказати. Кременчужани і підспівували і танцювали і дарували квіти артисту.

Особливо коли прозвучали пісні, які він виконував будучи репером «Серьогой», а саме «Чорний бумер» та «Возле дома твого».

Перед їх виконанням він зняв кепку і пом’янув репера Серьогу, зазначивши, що, – «хороший був пацан, я и сам рос на его песнях»…

Співак не припиняв спілкуватися із залом. Після кожної своєї пісні він видавав все нові і нові жарти, які викликали у глядачів ґвалт сміху.

«Коли мені було 20, – говорить Поліграф Шаріков, – я хвилювався за, те як я буду виглядати в 40, а зараз в 40, мені соромно за те, як я виглядав в 20. Зараз я сиджу і в мене по бокам дві дівчини по 20. У свої 20 років я запам’ятовував номера дівчат, а тепер вони мій».

Концерт тривав трохи більше години і глядачі? аж ніяк не хотіли його закінчення. На біс співак виконав пісню Леоніда Утьосова. Зазначивши, що вона поєднає всіх глядачів, як молоді, так і покоління по-старше.

Вже найближчим часом читайте інтерв’ю з Поліграфом Шаріковим, у якому йдеться про те, чому саме Серьога став Поліграфом, як сподобатися дівчині, що робити на першому побаченні, що для нього є екстримом, а також про його відношення до котів.

Все по темі: концерт  Кременчук  Полграф Шаріков 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин