5 смачних і корисних видів варення

1. Журавлина

Варення із журавлини знизить рівень холестерину в крові. Крім того, воно нормалізує мікрофлору шлунка і кишківника, не дозволяє розвиватися патогенам, які провокують виразкову хворобу.

2. Чорноплідна горобина

Це варення дуже корисне. Воно знімає фізичну напругу, заспокоює нервову систему, зменшує прояви стресу, нормалізує кров’яний тиск.

3. Слива

Сливове варення постійно має бути в меню тих, у кого спостерігаються проблеми із судинами. Слива чудово переносить термічну обробку, тому в ній залишається вітамін K, що сприяє зміцненню стінок судин. Зберігається також вітамін P, що зменшує ламкість судин і капілярів, перешкоджає утворенню тромбів.

4. Малина

Про малинове варення найчастіше згадують під час застуди, використовуючи його жарознижувальні властивості. У варенні зберігається еллагова кислота, що нейтралізує канцерогени і запобігає розвитку ракових клітин.

5. Обліпиха

Ці плоди не бояться термічної обробки, тому у такому варенні у великій кількості залишається вітамін С. Зберігаються і фітонциди, здатні знищувати грибки, бактерії і найпростіші організми. Завдяки цій корисній властивості фітонциди вважаються природним антибіотиком.

Все по темі: поради  харчування 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
24 Квітня, 2018 Вівторок
23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин