Кременчуцьким головам ОСББ розповіли про новації в законодавстві

Цього року у  міському бюджету  майже вдвічі збільшено фінансування на підтримку ОСББ з 1,6 млн. грн. до 3 млн. грн.  

Минулого тижня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради було проведено семінар для голів об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.

За інформацією прес-служби міськради, виконуючий обов’язки заступника начальника УЖКГ Валентин Курченко-Гай, начальник відділу енергоменеджменту та енергетики Тетяна Андрієвська та представник однієї із банківських установ міста проінформували голів ОСББ про новації в законодавстві та реформи у сфері ЖКГ, програму підтримки з міського бюджету об’єднань співвласників багатоповерхових будинків міста Кременчука, впровадження енергоефективних заходів та  можливість отримання «теплих» кредитів.

Головам ОСББ розповіли, що до міської програми підтримки ОСББ внесено корективи і тепер фінансова підтримка з міського бюджету об’єднанням надаватиметься за умови співфінансування  30/70 (30% – кошти жителів ОСББ, 70 % – фінансування з міського бюджету), раніше допомога ОСББ надавалися на умовах 50/50.

Цього року у  міському бюджету  майже вдвічі збільшено фінансування на підтримку ОСББ з 1,6 млн. грн. до 3 млн. грн.  Для  підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і допомоги у вирішення нагальних питань їх діяльності у Кременчуці буде створено Ресурсний центр  підтримки ОСББ. Проінформували їх і про переваги впровадження енергозберігаючих технологій та можливість отримання для багатоповерхових будинків «теплих» кредитів.

Все по темі: голови ОСББ  Кременчук  розповіли про новації в законодавстві 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Лютого, 2019 Середа
19 Лютого, 2019 Вівторок
більше новин