У Кременчуці домашній лабрадор потрапив до вонючої ями

Наразі з ним все добре.

У Кременчуці 7 квітня, в світле свято Пасхи, до воріт одного підприємства, (Молодіжний, пр. Галузевий), прийшов пес. Співробітники підприємства, побачивши його, відразу зрозуміли – сталося лихо.

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», вони відразу і не розгледіли, що це лабрадор, шерсть незрозумілого вигляду, злипла, нагадує панцир з чогось жирного і смердючого, то чи мазут, то чи, незрозуміло якісь, хімічні відходи. Причому, в цій гидоти все тіло тварини, голова, вуха , морда. Добре, що очі цілі, правда, сильно сльозяться. Ймовірно, бідолаха впав у яму або в резервуар в кому повністю викупався, наковтався, але, на щастя, вибрався і пришкутильгав до людей, просити допомоги.

Співробітники намагалися очистити шерсть собаки, змивали водою, всякими засобами, витирали ганчірками, але нічого не виходило, пес відчував себе погано, надихався і наковтався цієї «вонючки».

«Потім вони зателефонували до нас в Спецсервіс, – пише Марина Кожушко, – й ми забрали собаку в пункт тимчасового утримання.У нас він вимазав все – машину, клітку, вольєр і всіх співробітників. Відразу надали ветеринарну допомогу, уколи, крапельниці. Лабрадорчику стало краще, він дуже хороший і розумний пес, всі процедури переносив стійко, розумів, що йому хочуть допомогти».

Також вона зазначає, що їхні собаківники і ветеринари кілька днів намагалися відмити бідолаху, що тільки не придумували, це були героїчні зусилля. Пес став виглядати набагато краще, але, все одно залишився липким і смердючим.

«13 квітня приїхав чоловік, – продовжує Марина Кожушко, – він розшукував свого зниклого лабрадора і впізнав в нашому «мазутному диві», свою улюблену собаку! Яке це було щастя для всіх! Собака і господар поїхали додому і ми чекаємо звісток про те, як закінчитися боротьба за чистоту і красу собаки».

У повідомленні також зазначається, що дана історія закінчилася добре, пес зумів вибратися з біди і йому вчасно допомогли добрі люди, проте все могло скластися і інакше.

У Спецсервісі знають багато подібних історій з домашніми собаками і котами, які закінчуються дуже погано, тому, що господарі «Не встежили, не догледіли».

«Друзі, будь ласка, БЕРЕГИТЕ СВОЇХ ТВАРИН, стежте за ними, самовигул часто закінчується трагедією і втратою, яку вже не виправити і не повернути! Спасибі всім добрим і сильним людям, які допомагають тваринам в скрутну хвилину!», – зазначає Марина Кожушко.

 

Все по темі: вонюча яма  домашній лабрадор  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин