Кременчужан просять не лякатися: завтра у місті запрацюють сирени

Буде відпрацювуватися версія катастрофічного затоплення.

У Кременчуці завтра, 18 квітня в місті буде проводитися перевірка системи оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у сфері цивільного захисту.  Відпрацьовуватиметься версія катастрофічного затоплення.  Перевірка буде здійснюватися включенням електросирен централізованого запуску та трансляцією відповідних повідомлень.

За інформацією прес-служби міськради, всім нагадується, що  відповідно до керівних документів, для привернення уваги перед доведенням інформації до населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «Увага всім», а саме:  уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Тривалість звучання попереджувального сигналу становить три – п’ять хвилин. Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень.

Також наголошується, що почувши сигнал електросирен 18 квітня, не потрібно піддаватися паніці, треба прослухати повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому та продовжувати працювати в звичному режимі.

 

Все по темі: версія катастрофічного затоплення  запрацюють сирени  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин