Зірками фестивалю Lego в Києві стали юні робототехніки із Горішніх Плавнів

Вони направили сюжет до національного каналу.

Команда школи № 1 «Lego-хвиля» стала переможцем в одній з номінацій всеукраїнського фестивалю робототехніки і потрапили в сюжет національного каналу.

За інформацією сайту «Світанок Полтавщини», команда учнів молодших класів під керівництвом викладача робототехніки Романа Булана здобула свою першу перемогу на щорічному всеукраїнському фестивалі «ROBOfirst – більше ніж роботи». Захід проводився 14-15 квітня в столичному Українському домі. Тема цьогорічного фестивалю – «Вода і людина».

Як повідомляє директор школи № 1 Горішнє плавно Наталія Тягай на своїй сторінці в Facebook, вихованці Романа Булана завоювали перемогу в номінації «Найбільш фундаментальне дослідження якості води». Сам Роман Булан зазначив, що представники Горішнє плавно «закінчили фестивалити з прекрасним для команди результатом». «Серце наповнюється величезною гордістю за своїх вихованців», – написав він.

Новинний сюжет про фестиваль, в якому, зокрема, розповідається про команду Романа Булана, підготував Перший національний канал. На фестиваль в стінах Українського дому, абсолютними переможцями якого також стали представники Горішнє плавно, зібралися близько 500 учасників. Це діти і підлітки від шести до 16 років.

В рамках заходу було проведено два великих конкурсу робототехніки: FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років і FIRST LEGO League для дітей 10-16 років.

Все по темі: Горішні Плавні  фестиваль Lego  юні робототехніки 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин