Кременчужан просять не лякатися: сьогодні запрацюють сирени

Буде відпрацювуватися версія катастрофічного затоплення.

У Кременчуці сьогодні, 18 квітня в місті буде проводитися перевірка системи оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій у сфері цивільного захисту.  Відпрацьовуватиметься версія катастрофічного затоплення.  Перевірка буде здійснюватися включенням електросирен централізованого запуску та трансляцією відповідних повідомлень.

За інформацією прес-служби міськради, всім нагадується, що  відповідно до керівних документів, для привернення уваги перед доведенням інформації до населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «Увага всім», а саме:  уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Тривалість звучання попереджувального сигналу становить три – п’ять хвилин. Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень.

Також наголошується, що почувши сигнал електросирен 18 квітня, не потрібно піддаватися паніці, треба прослухати повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому та продовжувати працювати в звичному режимі.

Все по темі: запрацюютьсирени  Кременчук  не лякатися 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Березня, 2019 Понеділок
17 Березня, 2019 Неділя
більше новин