Астрологiчний прогноз на 23-29 квiтня

ОВЕН

Цього тижня будуть потрiбні стiйкiсть, завзятiсть i бажано невразливiсть. Друзi даватимуть різні поради, які часто суперечитимуть одна одній. Будьте вiдкритi для змiн, не вiдмовляйтеся вiд нових можливостей. Вашi досягнення на роботі не залишаться непомiченими. Можуть активiзуватися закордоннi контакти, якщо такi є. У п’ятницю бажано критично оцiнювати свої дiї i слова.

ТЕЛЕЦЬ

Вiтер змiн цього тижня буде досить сильним. У такi днi добре починати життя з чистого аркуша, проте чи потрiбно вам це? Хiба домівка i сiм’я – це не ваші цiнностi? Найбiльш безпечним рiшенням буде вiдпустка, тiльки неодмiнно туди, де ви жодного разу ще не були. Але будьте уважнi й намагайтесь не пiддаватися на провокацiї, ретельно перевiряйте всi факти. У недiлю бажаний пасивний вiдпочинок, що не вимагає особливих витрат енергії.

БЛИЗНЮКИ

Упевненiсть у своїх силах забезпечить вам успiх. Закiнчивши один проект, саме час узятися за що-небудь ще. Можливi творчi осяяння, прислухайтесь до своєї iнтуїцiї. Ваше красномовство буде органiчно поєднуватися з чарiвнiстю, ви зумiєте багатьом сподобатися. Проведiть вихiднi на природi. Вдалими будуть поїздки i подорожi, готуйтеся до великої кількості яскравих вражень, витративши не дуже багато грошей.

РАК

Тиждень обiцяє бути досить динамiчним i напруженим, доведеться розбиратися з невiдкладними проблемами, можлива надмiрна завантаженiсть на роботi. Зате це подарує вам фiнансовий успiх i впевненiсть у своїх силах. У серединi тижня можуть повернутися проблеми з минулого, без вирiшення яких неможливе просування вперед. Але ви швидко зi всiм упораєтеся. У вихiднi з’явиться шанс творчо i вельми продуктивно реалiзувати свої задуми.

ЛЕВ

Будьте мудрими. Є шанс, що, використовуючи свої дiловi якостi, ви досягнете пiдвищення на службi. Залиште достатньо часу для будинку, родичiв i владнання фiнансових питань. Цього тижня вас чекає комфорт i взаєморозумiння у вiдносинах із рiдними i близькими.

ДIВА

Настає сприятливий перiод для просування по кар’єрних сходах. Проте доведеться активно дiяти, незважаючи навiть на те, що це загрожує порушити звичний плин життя. Уникайте хвилювань. У середу навколишні пiдтримають багато ваших iдей. Усi справи i питання, пов’язанi з таємницею, спробуйте завершити до суботи.

ТЕРЕЗИ

Тиждень сприятливий для укладення договорiв, влаштування перемовин i документального оформлення отриманих результатiв. Саме час оволодіти чимось новим, записатися на мовнi курси або в автошколу. Не вiдмовляйтеся вiд несподiваних вiдряджень, вони принесуть не тiльки грошi, а й допоможуть розширити коло знайомств. Атмосфера в колективi сриятиме довiрчим розмовам i появі дружнiх вiдносин. Проте краще не змiшувати роботу й особисте життя.

СКОРПIОН

На початку тижня ви виношуватимете важливi плани, якi швидко реалiзуються i принесуть прибуток. Оптимiзм i впевненiсть у собi зроблять те, чого ви не досягнули б жодною хитрістю. Проте пам’ятайте, що зараз не варто нехтувати думкою колег по роботi. Вихiднi проведiть із коханою людиною.

СТРIЛЕЦЬ

Цього тижня є сенс подумати про підвищення доходу, про додатковий заробiток. Сприятливий час для початку накопичення капiталу. В усiх своїх справах ви можете розраховувати на допомогу друзiв, особливо жiночої статi. Уникайте самоти, бiльше будьте на людях, із друзями. Намагайтесь бути корисними близьким людям.

КОЗЕРIГ

Цього тижня найуспiшнiшою буде робота над собою. Хай вiдповiдальнiсть вас не лякає, адже з’явиться можливiсть продемонструвати свої таланти. Багато справ цього тижня вдаватимуться просто за iнерцiєю, тож є сенс братися за все, чого ви бажаєте. У середу начальство може зажадати вiд вас докладний звiт про виконану роботу. Друга половина тижня принесе бажаний спокiй i стабiльнiсть. У вихiднi краще уникати галасливих компанiй, вони вас лише втомлять.

ВОДОЛIЙ

Намагайтесь не нервувати на початку тижня, все у вас вийде. Трохи менше міркуйте над тим, хто i що може про вас сказати, налаштуйтесь на позитивнi емоцiї. Продумайте свої дiї до найменших дрібниць – так вам буде простiше реалiзувати плани. Починаючи із середи, ви забезпечите собi пiдтримку як на даний момент, так i на майбутнє. У вихідні вiдпочивайте, радiйте, веселiться.

РИБИ

Непогано б вам навести лад i в паперах, i в головi, i в особистих стосунках, причому з понедiлка. При цьому важливо зберiгати емоцiйну рiвновагу, щоб уникнути втрат. У вiвторок вдалими будуть прем’єри i презентацiї. У четвер можливі приємнi подiї в особистому житті. У недiлю бажано вибратися у передмістя або вiдвiдати цiкаву виставку, концерт.

Все по темі: віщування  прогноз 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин