Не купуйте новий телефони, вас можуть позбавити субсидії: новий випадок вражає

Українців вже позбавляють субсидій через покупки мобільних телефонів.

Одна з таких історій сталася в Чернівецькій області. Там родина втратила субсидії з оплати житла і комунальних послуг після того, як з’ясувалося, що там купили гаджетів Apple на 189 тисяч гривень.

Ще з лютого 2016 року в Україні діє порядок верифікації достовірності даних, які громадяни надають для отримання пільг та соціальних виплат. Згідно з цим документом, банки та інші фінустанови можуть подавати дані про рахунки і операціях членів сімей, які отримують субсидії.

Якщо в процесі верифікації виявиться, що сім’я подала недостовірні дані, субсидію можуть зупинити. Про виявлення невідповідностей в даних Мінфін повідомляє місцевим Департаментам соцзахисту щомісяця.

Саме в черговий розсилці Мінфіну виявилися дані про позбавлення субсидії сім’ї з Заставнівського району Чернівецької області, яка купувала дорогу техніку.

«При обробці списків осіб, які здійснювали покупку нерухомості, земельних ділянок, товарів на суму понад 50 000 грн, встановлено, що у Заставнівському районі призначено субсидію особі, в сім’ї якого здійснена покупка товарів компанії Apple на суму 189 000 грн», – повідомили в департаменті соціального захисту населення Чернігівської ОДА.

У Департаменті уточнили, що мова йде про покупку двох смартфонів iPhone 6S і 7 plus, а також про ноутбук Macbook.

Все по темі: купуйте  субсидії  телефон 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин