Для кременчужан планують благоустроїти 4-ри нові зелені зони

На їх облаштування з міського бюджету міста виділять 0,5 млн. грн.

Це питання обговорювали сьогодні на засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Кременчуці, яке проводив секретар міської ради Юрій Гриценко.

Цього року на облаштування невеликих зелених зон у міському бюджеті Кременчука заплановано 0,5 млн. грн. За ці кошти планують розробити проекти реконструкції та облаштування 4 рекреаційних зон. Перший з цих об’єктів – це сквер  «Пам’яті жертв Голокоста» на вулиці Київській, другий – зелена зона у мікрорайоні Ревівка. Розглядалося кілька варіантів  назви цього зеленого куточка, зокрема: «Європейський», «Ревівський», «Західний», «Рів`єра», «Єдності», але враховуючи думку жителів мікрорайону члени комісії вирішили надати майбутньому скверу назву «Західний». Зеленій зоні у 4-му мікрорайоні по проспекту Лесі Українки,115 теж вирішили надати статус скверу і назвати його іменем видатної української письменниці Лесі Українки.

Статус скверу з назвою «Сквер ім. Андрія Ізюмова» вирішили надати зеленій зоні, що розташована на перехресті вул. Академіка  Маслова та Івана Мазепи, що неподалік від Центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді.

На засіданні комісії також пролунала пропозиція створити на вулиці Академіка Маслова куточок, присвячений видатному добре відомому у всьому світі  композиторові, уродженцю Кременчука Дмитру Тьомкіну.

 

Все по темі: благоустроєння 4-ьох зелених зон  Кременчук  статус скверів 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Березня, 2019 Вівторок
18 Березня, 2019 Понеділок
більше новин