Молодь Кременчука рівнем середньої освіти задоволена, а рівнем вищої – ні

Дослідження проводилися серед жителів Кременчука вікової категорії 15-29 років.

Кременчуцька молодь задоволена рівнем середньої освіти, але не задоволена рівнем вищої.

За інформацією прес-служби міськради, такі результати пілотного оцінювання стану благополуччя молоді  у місті Кременчуці, вчора, 26 квітня презентували  представники  Фонду ООН у галузі народонаселення. Дослідження проводилися серед жителів Кременчука вікової категорії 15-29 років. Опитування проводилося як віч на віч так і онлайн. Всього було опитано більше 500 молодих людей цієї категорії. Результати досліджень показали, що показник індексу благополуччя молоді  у Кременчуці складає 0,67 %.

Фахівці Фонду ООН у галузі народонаселення відзначають, що найкращий із аспектів – інтеграція молоді Кременчука у Інтернетпростір, достатньо високими є і індекс активності кременчуцької молоді у політичному житті та індекс участі молоді у громадському житті,  серед найнижчих показників – економічне забезпечення та безпека і захищеність.

Проведені соціологічні дослідження також показали, що  найкращі показники – це задоволення молоді рівнем середньої освіти, досить високий рівень охоплення молоді вищою освітою.

Проблеми, які виявлені під час проведення моніторингу стану благополуччя молоді – низький рівень задоволення вищою освітою, задоволеність охороною здоров’я, рівень стресу, рання підприємницька діяльність, схильність до трудової міграції, відчуття цінності у суспільстві, а також булінг у навчальних закладах, відчуття безпеки.

Міський голова Віталій Малецький  зазначив, що результати досліджень, а також ті критичні моменти, які були виявлені під час їх проведення, показують, на що міській владі необхідно звернути увагу і над чим працювати.

 

Все по темі: Кременчук  опитування  середня та вища освіта 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин