Мер міста Кременчука зустрівся з міжнародними експертами ПРООН

Віталій Малецький розповів гостям про Кременчук, його економічний, соціальний та культурний потенціали.

Минулої п’ятниці, 27 квітня у Кременчуці перебували міжнародні експерти ПРООН. Як агенція Організації Об’єднаних Націй, що спеціалізується на питаннях розвитку, ПРООН підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку.

За інформацією прес-служби міськради, з  міжнародними експертами ПРООН зустрівся міський голова Віталій Малецький. У офіційній зустрічі також взяли участь заступники міського голови, голова правління Держмолодьжитла  Сергій Комнатний, його перший заступник Іван Парух, директор Полтавського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд  сприяння молодіжному житловому будівництву» Олена Алексєєва.

Віталій Малецький розповів гостям про Кременчук, його економічний, соціальний та культурний потенціали.

За словами першого заступника голови правління Держмолодьжитла   Івана Праруха, міжнародна місія працює в Україні вже два дні, протягом цього часу вони  знайомилися з практиками щодо забезпечення громадян житлом на державному рівні. Наразі вони  вивчають досвід регіонів. Кременчук був обраний невипадково, адже тут успішно впроваджується  кілька житлових програм, зокрема: програма молодіжного будівництва,  програма забезпечення житлом учасників АТО та інші.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що  також потребують державної підтримки  медики та освітяни. Він повідомив, що наразі в Кременчуці розробляються місцева програма підтримки саме таких соціальних категорій населення. «Ми зацікавлені, щоб педагоги та лікарі залишалися і працювали в нашому місті, тому  плануємо на найближчій сесії міської ради затвердити таку програму», – підкреслив міський голова. Місто планує взяти на себе 50% процентної стави по кредиту на житло для жителів міста, які працюють у соціальній сфері, а це приблизно від 3 до 5 тис. грн.. на місяць.

Міжнародні експерти поділилися своїми проектами щодо забезпечення людей житлом, зазначивши, що ними було розроблено кілька законопроектів. Вони запропонували розглянути можливість надання громадянам орендного житла, а також  удосконалення механізмів щодо забезпечення житлом.

Після завершення офіційної  зустрічі  міжнародним експертам ПРООН показали нову  будівлю ЦНАПу, розповіли про плани  розширення спектру надання адміністративних послуг у Кременчука, та нові будинки, де жителі Кременчука отримали квартири, скориставшись різними житловими програмам, які діють у місті.

 

Все по темі: зустріч з міжнародними експертами ПРООН  Кременчук  мер міста 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Вересня, 2019 Неділя
21 Вересня, 2019 Субота
20 Вересня, 2019 П’ятниця
більше новин