Мер міста Кременчука зустрівся з міжнародними експертами ПРООН

Віталій Малецький розповів гостям про Кременчук, його економічний, соціальний та культурний потенціали.

Минулої п’ятниці, 27 квітня у Кременчуці перебували міжнародні експерти ПРООН. Як агенція Організації Об’єднаних Націй, що спеціалізується на питаннях розвитку, ПРООН підтримує стратегічні ініціативи, спрямовані на розвиток потенціалу, аби сприяти всебічному зростанню і сталому людському розвитку.

За інформацією прес-служби міськради, з  міжнародними експертами ПРООН зустрівся міський голова Віталій Малецький. У офіційній зустрічі також взяли участь заступники міського голови, голова правління Держмолодьжитла  Сергій Комнатний, його перший заступник Іван Парух, директор Полтавського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд  сприяння молодіжному житловому будівництву» Олена Алексєєва.

Віталій Малецький розповів гостям про Кременчук, його економічний, соціальний та культурний потенціали.

За словами першого заступника голови правління Держмолодьжитла   Івана Праруха, міжнародна місія працює в Україні вже два дні, протягом цього часу вони  знайомилися з практиками щодо забезпечення громадян житлом на державному рівні. Наразі вони  вивчають досвід регіонів. Кременчук був обраний невипадково, адже тут успішно впроваджується  кілька житлових програм, зокрема: програма молодіжного будівництва,  програма забезпечення житлом учасників АТО та інші.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що  також потребують державної підтримки  медики та освітяни. Він повідомив, що наразі в Кременчуці розробляються місцева програма підтримки саме таких соціальних категорій населення. «Ми зацікавлені, щоб педагоги та лікарі залишалися і працювали в нашому місті, тому  плануємо на найближчій сесії міської ради затвердити таку програму», – підкреслив міський голова. Місто планує взяти на себе 50% процентної стави по кредиту на житло для жителів міста, які працюють у соціальній сфері, а це приблизно від 3 до 5 тис. грн.. на місяць.

Міжнародні експерти поділилися своїми проектами щодо забезпечення людей житлом, зазначивши, що ними було розроблено кілька законопроектів. Вони запропонували розглянути можливість надання громадянам орендного житла, а також  удосконалення механізмів щодо забезпечення житлом.

Після завершення офіційної  зустрічі  міжнародним експертам ПРООН показали нову  будівлю ЦНАПу, розповіли про плани  розширення спектру надання адміністративних послуг у Кременчука, та нові будинки, де жителі Кременчука отримали квартири, скориставшись різними житловими програмам, які діють у місті.

 

Все по темі: зустріч з міжнародними експертами ПРООН  Кременчук  мер міста 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин