За непокору вимозі військовослужбовця встановлено нову відповідальність

Прийнятий документ дозволить ефективно протидіяти адміністративним правопорушенням на державному кордоні, контрольованих прикордонних районах, а також в контрольних пунктах в’їзду-виїзду з або на тимчасово окуповану території.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави».

Як повідомляє «Я и закон» на своєму сайті, прийнятий документ дозволить ефективно протидіяти адміністративним правопорушенням на державному кордоні, контрольованих прикордонних районах, а також в контрольних пунктах в’їзду-виїзду з або на тимчасово окуповану території.

Тепер, відповідно до закону, перетинання або спроба перетину лінії зіткнення в районі проведення АТО або неконтрольованого ділянки державного кордону в будь-який спосіб поза контрольних пунктів, а також без відповідних документів або з використанням підроблених документів, або містять недостовірні відомості тягнуть за собою штраф від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені групою осіб або особою, яку протягом року було піддано до адмінстягненню за порушення, передбачені вище, тягнуть за собою штраф від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів.

Що стосується злісної непокори законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби під час виконання ними службових обов’язків, то воно тягне штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Однак замість цього порушників можуть відправити на виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, або заарештувати на строк до 15 діб.

Все по темі: відповідальність  військовослужбовці  непокора 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Грудня, 2019 Понеділок
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин