Ще двоє кременчуцьких АТО-вців зможуть придбати житло

Відповідно до чинного законодавства вони мають можливість придбати власне житло за рахунок коштів державної субвенції.  

Ще 2 кременчужан із числа учасників АТО отримають грошові компенсації з державного бюджету на придбання житла.

За інформацією прес-служби міськради, таке рішення було прийняте на черговому засіданні міської комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих та осіб із інвалідністю про виплату грошової компенсації на отримання житла.

Відповідно до ухваленого рішення було погоджено 2 кандидатури учасників АТО з Кременчука, які відповідно до чинного законодавства мають можливість придбати власне житло за рахунок коштів державної субвенції.

У  залежності від того, який статус має учасник АТО, скільки входить до складу його родини осіб,  скільки коштує 1 кв. метр житлової площі в регіоні тощо, було прийнято рішення про надання адресних відшкодувань, що будуть виділені з державного бюджету для придбання ними житла. Розмір грошової компенсації на придбання житла визначається  відповідно до нормативного документу «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх родин».

Кременчужанам нагадують, що згідно зі змінами в Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  що набули чинності в лютому 2018 року, правом на отримання грошової компенсації з державного бюджету для придбання власного житла, додатково наділені: члени сімей загиблих (тих, що пропали безвісті), померлих учасників АТО, смерть яких настала внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення; особи з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок захворювання, одержаного під час безпосередньої участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО у період її проведення.

 

 

Все по темі: АТО-вці  Кременчук  придбання житла 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
13 Грудня, 2019 П’ятниця
12 Грудня, 2019 Четвер
більше новин