Кременчуцькі школярі побували на Всеукраїнському форумі у «Артеку»

МДО “Армія Добра” представлена на Всеукраїнському Саміті проактивних “Б.У.М” – Бажай Удосконалюй Мотивуй

2-4 травня 2018 року на базі ДП «МДЦ «Артек», що в Пущі-Водиці, відбувся Всеукраїнський молодіжний форум “Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», організаторами якого виступили Міністерство молоді та спорту, Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»(DOBRE).

На офіційному відкритті заходу учасників привітали Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, директор Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові Сюзан Фрітц та уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Програма заходу поєднувала в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекали лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надав можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.

Місто Кременчук представляли лідери учнівського самоврядування МДО “Армія Добра” Андрій Левченко, Дарина Перепелятник (КНВК №4), Карина Степанова (ЗОШ №16), Кляцко Даніїл (ЗОШ №1), Скляров Артем (ЗОШ №20), Лях Дмитро (ЗОШ №19), передає прес-служба мерії.

 

Все по темі: Артек  Кременчуцькі  школярі 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин