Кременчужан просять запобігти масовому розстрілу собак

Дане рішення розглядатиметься завтра на сесії у Власівці.

Завтра, 11 травня у Власівці, селищі неподалік від Кременчука, в будівлі ДК проходитиме сесія, на якій повинні розглянути питання, яке стосується масового розстрілу собак

Про це на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомляє Наталія Головко.

«На минулій сесії було прийнято рішення зустрітися всім і обговорити питання. Нам ніхто не подзвонив. Це не повага і відкрите нехтування думкою людей, які впритул займаються боротьбою з безпритульністю гуманними і законними методами. Ми дуже потребуємо вашої підтримки, фізичній присутності. Вийшла плутанина в датах. Таки 11 травня. Всі питання по тел 098 969 7884, підтримайте нас і не дайте пролитися невинної крові, запуститися цього конвеєру смерті … це не вирішить питання», – пише Наталія Головко.

 

 

Під даним повідомленням Марина Кожушко, начальник відлову і утримання тварин КП «Спецсервіс-Кременчук» також висловила своє обурення.

«Бездомних тварин в містах бути НЕ ПОВИННО, це правда, пише Марина Кожушко. – Це наша загальна, людська ганьба! Тільки до чого тут відстріл? Мало того, що допускаємо це ганебне явище, (бездомні собаки), так ще і відстріл влаштовувати? Закон порушувати! Ви жартуєте!

А чи знаєте ви, прихильники вбивства, що відстріли призводять до різкого збільшення чисельності, сплеску справжньою агресії? Відстріл міських тварин – це реальна загроза проникнення сказу з околиць на вулиці міста! ЩО ВИ ВЗАГАЛІ ЗНАЄТЕ, що беретеся міркувати і закликати?

Відсутність культури поводження з тваринами, безвідповідальність, жорстокість і тупість – ось причина того, що наші друзі стали нашою ганьбою».

 

Геннадій Тертичний, кременчуцький активіст на своїй сторінці в «Фейсбук» зазначив, що завтра о 10:00 вони вирушають на сесію, аби підтримати мешканців, які виступають проти насилля над тваринами.

 

Все по темі: Власівка  масовий розстріл собак  питання на сесію 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин