Плани на індустріальний парк Кременчука

Про те, що завдяки форуму сподіваються залучити інвесторів в індустріальний парк Кременчука. Розповів міський голова Віталій Малецький.

Сам Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом» триватиме не лише сьогодні, а й завтра, 11 квітня.

«Саме цей форум дає можливість обирати найбільш привабливу форму залучення інвесторів, які умови повинні бути створені. Індустріальні парки, вільні економічні зони – ті, що сьогодні були презентовані на прикладі Польщі, Литви, інших держав.

Головний результат цього форуму – чітке розуміння того, що таке інвестиційний клімат. Ми сьогодні маємо дуже зарегульовану систему дозволів, не зовсім зручну податкову систему. Тоді на досвіді країн, які сьогодні вже у складі Європейського Союзу, мають дуже серйозне підвищення росту економіки – думаю, що ми можемо створити таку форму і показати на всю Україну, що це дійсно працює», – розповів повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, перебуваючи у Кременчуці у рамках Міжнародного бізнес-форуму.

Загалом у форумі беруть участь представники державних та місцевих органів влади України, делегації від міст-побратимів, послів Канади, Литви, Польщі та Індонезії, підприємці і представники ділових кіл і експертної спільноти країн-учасників форуму.

У йогорамках обговорюють питання двостороннього економічного співробітництва (торгівля, розвиток і фінансування спільних проектів у сфері інновацій, технологій та науки); дієві механізми залучення інвестицій. Індустріальні парки та спеціальні економічні зони; міжнародний комерційний арбітраж – новий регламент ICAC  та пов’язані судові процедури; екології та енергоефективних технологій.

Все по темі: бізнес  інвестиції  індустріальний парк  форум 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин