Сьогодні у Кременчуці проходить Міжнародний бізнес-форум

Форум проходитиме два дні.

У Кременчуці сьогодні, 10 травня офіційно відкрито Міжнародний бізнес-форум «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом».

Участь у ньому беруть міський голова Кременчука  Віталій Малецький, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод, представники Литовської Республіки і Канади, Республіки Польща та Республіки Болгарія, Ірландії,  Його Високоповажність Пан Марюс  Януконіс, Надзвичайний i Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні; Пан Влодзімеж Лещинський, радник,  Консул з економічних питань Генерального консульства Республіки Польща у Харкові;  Пані Кейді Ворд, головний радник з питань врядування проекту ПРОМІС (Канада), Пан Гєнчо Гєнчєв, Кмет общини Свищова (Болгарія), делегації з міст-побратимів Бердянська, Бидгоща та Свіштова,  також українські колеги з Вінниччини та Сумщини, Іванофранківщини та Київщини, Запоріжської області та Кіровоградщини, Дніпропетровщини, Черкащини та Полтавщини.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що Кременчук вперше проводить такий представницький  форум. Насправді, плануючи цей захід, ставили за мету зробити його в форматі робочої зустрічі, майданчику для обміну досвідом між іноземними та українськими партнерами. Керівник міста коротко зупинився на економічному розвитку Кременчука та зростанні економічних показників по галузям. Акцент поставив на інвестиційних проектах, що запроваджуються в місті для розвитку комунального транспорту, в сфері енергозбереження. Віталій Малецький наголосив, що наразі дуже хочеться, щоб встановлені дипломатичні стосунки ставали більш економічно орієнтованими. Він висловив велику надію, що саме цьому сприятиме робота бізнес-форуму.

Надзвичайний i Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Пан Марюс  Януконіс привітав своїх партнерів і учасників Міжнародного  бізнес-форуму. Він наголосив, що для інших адміністративних одиниць України Кременчук є прикладом, де створені належні умови для бізнес-контактів, де розвивається своя  історія успіху. Пан Марюс  Януконіс підкреслив, що Кременчук може стати пілотним регіоном та флагманом у сфері українсько-іноземного співробітництва.

Кмет общини Свищов (Болгарія) Пан Гєнчо Гєнчєв на офіційному відкритті Міжнародного бізнес-форуму «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом»  зазначив, що досвід багаторічного партнерства між містами-побратимами показав, що Кременчук є виключно порядним і відповідальним партнером. Разом із тим він наголосив на тому, що наразі Болгарія працює над стратегією власного  розвитку з розвитком країнами придунайських країн. У Кременчука є всі передумови та потенціал, щоб стати учасником цього стратегічного плану.

 

 

 

 

 

 

Все по темі: "Створюємо майбутнє разом"  Кременчук  Міжнародний бізнес-форум 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин