У Кременчуці вчора, захисники країни різних поколінь зібралися за солдатською кашею

Цього дня слова шани звучали на адресу героїв теперішнього часу, які на сході України борються з агресором.

У Кременчуці, вчора, 9 травня, захисники країни різних поколінь зібралися за солдатською кашею.

За інформацією прес-служби міськради, на заході, присвяченому вшануванню пам’яті жертв Другої світової війни,  поряд із сивочолими героями, які в роки найстрашнішої війни ХХ століття захистили світ від нацистської навали, були присутні молоді захисники України  сучасної України.

Народний депутат України Юрій Шаповалов наголосив, що День пам’яті та примирення є величним днем. У цей день ми  вшановуємо пам’ять учасників Другої світової війни, які своє життя та здоров’я поклали на олтар перемоги. за те, що змогли зупинити нацистську навалу, забезпечивши  людству на багато десятиліть життя без жахів війни.
Міський голова Віталій Малецький зауважив, що ми – теперішнє покоління українців вдячні своїм дідам та прадідам, всім героям Другої світової війни  за їх мужність та звитягу, за безцінний спадок – країну, звільнену від нацизму.
Перший заступник голови Полтавської обласної ради Євгеній Холод наголосив, що День пам’яті та примирення – це день спогадів і вшанування пам’яті мільйонів загиблих у Другій світовій війні. Ми завжди маємо бути свідомі того, що мир і спокій в країні забезпечується її захисниками.
Цього дня слова шани звучали на адресу героїв теперішнього часу, які на сході України борються з агресором.

Все по темі: захисники країни  Кремечук  солдатська каша 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин