Збій у полтавському аеропорту: відпочивальники втратили проплачений день

Люди, які 9 травня мали б летіти з аеропорту “Полтава”, втратили день оплаченого відпочинку в Туреччині. Їх “утішили” безкоштовним трансфером з обласного центру до Жулян.

Натомість понад двадцять осіб тільки з Полтави о десятій ранку поїхали до Жулян і лише о пів на восьму вечора вилетять до Анталії. Це показують і в квитках. А мали злітати о дев’ятій ранку. Люди, які придбали квитки, виявляється, до останнього не знали, як летітимуть.

“Повідомили, що не буде аеропорт працювати. В очікуванні були, вчора весь день чекали. Сказали, якось будемо летіти”, — говорить Ірина, сидячи в автобусі.

“Плани вже все, плани зірвані. Тому, як говорять, “проблеми індіанців шерифа не турбують”. Це вже день втрачений, а гроші за нього заплачені. Ну, п’ять днів замість семи, це вже таке. Досі не вірю, чи вилетимо ми сьогодні. Я чесно говорю”, — зазначила пані Ірина, яка взяла відпустку, аби відпочити в Анталії із сім’єю.

“Прорекламували, що аеропорт готовий, на телебаченні показали, що все готове. Зрозуміло, що ми були на позитиві, і ось нас тут так тихенько опустили. Нам приємно, що є автобус, яким нас відвезуть безкоштовно. Це хоч якийсь позитив”, — розповіла пані Світлана, чекаючи від’їзду з Полтави.

А от про компенсацію — ніякої конкретики.

“Сказали, що питання вирішується на нашу користь. А там… хтозна”, — додала жінка.

У фірмі, що здійснює перевезення, повідомили, хто замовив трансфер із Полтави.

“Товариство “БК “Центр-буд”. Вони здійснювали оплату”, — говорить директор фірми-перевізника.

“БК “Центр-буд” – це фірма, що займається ремонтом головної будівлі аеропорту. Телефонуємо її директору.

— Обіцяли зробити, але не встигли. Тому ми так вчинили. Порядно.

— Назад ви також організовуватимете трансфер?

— Якщо треба буде, звичайно організуємо.

Нагадаємо, перший виліт анонсували ще на 2 травня, однак він зірвався через замалу кількість придбаних квитків. Його перенесли на тиждень і пообіцяли відправити перший рейс у Туреччину 9 травня. Проте й цього разу він не відбувся. Причиною стала неготовність полтавського летовища.

Аеропорт «Полтава» почне приймати міжнародні рейси до кінця травня, зазначив губернатор Полтавської області Валерій Головко на міжнародному бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом» у Кременчуці.

 

 

Все по темі: відпочивальники  втратили 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин