Увага! Наступного четверга жителі Правобережжя залишаться тимчасово без води

Поки вода в мережі централізованого водопостачання Крюківського району не стане належної якості, плата за неї споживачам даного мікрорайону не нараховуватиметься.

17 травня на Правобережжі міста, окрім мікрорайону Раківка, буде тимчасово припинене водопостачання.

Як повідомляє КП «Кременчукводоканал», комунальне підприємство планує виконувати заміну двох засувок Д-600 мм на Правобережній частині міста по вул. Набережна Лейтенанта Дніпрова.

У зв’язку з переключенням на водопровідній мережі 17 травня в період проведення робіт з 04:00  до 24:00 год.  буде припинено централізоване водопостачання Крюківського району, окрім мікрорайону Раківка.

За запитами споживачів у період відсутності водопостачання цього дня буде забезпечено підвезення води. За замовленням щодо підвозу води потрібно звертатись у диспетчерську службу КП «Кременчукводоканал» за тел. 747070.

Сьогодні, 11 травня під час щотижневої апаратної наради міський голова Віталій Малецький зазначив, що відповідніми службами буде попереджено споживачів мкрорайону про те, що після завершення ремонтних робіт на мережах водопостачання вони мають провести злив води в своїх оселях.

Разом із цим керівник міста наголосив, що поки вода в мережі централізованого водопостачання Крюківського району не стане належної якості, плата за неї споживачам даного мікрорайону не нараховуватиметься.

Все по темі: відключення води  жителі Прврбережжя  КП «Кременчукводоканал» 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Березня, 2019 Понеділок
24 Березня, 2019 Неділя
більше новин