У Кабміні розповіли, як виростуть зарплати українців

Середня зарплата в Україні до кінця 2018 року може скласти 10 тисяч гривень. Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, передає прес-служба уряду.

“Ми розраховуємо, що середня заробітна плата до кінця року може скласти 10 тисяч гривень”, – заявив Саєнко.

При цьому міністр підкреслив, що підвищення мінімальної зарплати повинно відповідати рівню зростання економіки, щоб це не було навантаженням для бізнесу, особливо малого.

“Ми досягли зростання на 2,5% ВВП минулого року, і пріоритетом номер один в цьому році залишається зростання економіки. Прем’єр-міністр поставив мету – 5-7% зростання ВВП – і запропонував ряд конкретних ініціатив для її досягнення. Над їх втіленням ми і працюємо … Зростання мінімальної заробітної плати повинен корелювати з ростом економіки і продуктивності праці. Тут важливим фактором є, в тому числі, впровадження нових технологій і інновацій “, – додав Саєнко.

Нагадаємо, за даними Держстату, зарплати українців виросли на 20% – за підсумками березня-2018 середня зарплата в Україні досягла 8 382 гривень.

Найвища середня зарплата традиційно зафіксована в Києві – тут отримують 13 тис. гривень на місяць. Друге і третє місце в рейтингу регіонів з найвищими зарплатами займають Донецька та Дніпропетровська область з показником близько 8,5 тис. гривень.

Все по темі: виростуть  зарплати 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин