Кременчуцьких сестер милосердя привітали зі святом

Святковим дарунком для сестер милосердя став концерт, підготовлений силами студентських самодіяльних колективів міста.

Сестри милосердя Кременчука прийняли вітання з нагоди Міжнародного дня медичних сестер.

За інформацією прес-служби міськради, урочистості з нагоди цього свята відбулися в палаці культури «Кредмаш». Привітали представниць середньої медичної ланки, які працюють в закладах охорони здоров’я міста, заступник міського голови Ольга Усанова, керівник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук,  голова профспілки медичних працівників Олександр Скутін, колеги-медики.

Від імені міського голови Віталія Малецького слова щирої вдячності за відданість професії, добрі серця та гуманне ставлення до  хворих пацієнтів кількатисячній міській медсестринській громаді передала його заступник Ольга Усанова.  Вона відзначила, що  медицина – галузь для сміливих, відповідальних і освічених людей, а бути медиком – це більше, ніж покликання – це велике мистецтво і спосіб життя. За високий фаховий рівень  найкращим медичним сестрам  були вручені почесні відзнаки різних рівнів.

Вітаючи колег по галузі, керівник управління охорони здоров’я Дмитро Петращук зауважив, що медичні сестри та фельдшери, як ніхто заслуговують на щирі слова подяки. На їх плечі лягає нелегка робота – догляд за хворими. Слова шани та поваги медичним сестрам закладів охорони здоров’я Кременчука  також висловили Олександр Скутін і їх чисельні колеги.

Святковим дарунком для сестер милосердя став концерт, підготовлений силами студентських самодіяльних колективів міста.

Все по темі: Кременчук  привітали  сестри милосердя 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин