Кременчужанам доведеться доплатити за спожите тепло

Протягом опалювального сезону був застосований більший коефіцієнт, що зменшував фактичні нарахування споживачам.

Щорічно, після закінчення опалювального сезону, енергопостачальна компанія ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» проводить відповідні звірки та перерахунки з районними Управліннями праці та соціального захисту (як інші надавачі послуг) по споживачах, які отримують пільги та субсидії.

Як повідомляє ПАТ «Полтаваобленерго» на своєму сайті, відповідно до проведеної звірки УПСЗН було виявлено помилкове застосування коригуючого коефіцієнту для розрахунку розміру витрати теплової енергії на потреби централізованого опалення.

«Невірний перерозподіл нарахувань між обсягами, що повинен сплачувати безпосередньо споживач, та розпорядними коштами, застосовувався виключно до окремих багатоквартирних будинків, обладнаних будинковим лічильником теплової енергії. Тож протягом опалювального сезону був застосований більший коефіцієнт, що зменшував фактичні нарахування споживачам», – йдеться в повідомленні.

У квітні працівники абонентського відділу Кременчуцької філії провели відповідні звірки та здійснили перерахунок з урахуванням вказаних зауважень.

Також наголошується, що всі нарахування за фактично спожиту теплоенергію були здійснені вірно, помилково визначений лише пільговий розподіл згідно з соціальною нормою.

Увагу звертають на те, що кожен пільговик отримує компенсацію в оплаті послуг, яка передбачена йому, згідно з законодавством по діючим соціальним нормативам.

 

Все по темі: доплатити за спожите тепло  Кременчук  ПАТ "Полтаваобленерго" 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин