Кременчужани отримали кваліфіковані юридичні консультації

Працював інформаційно-консльтативний майданчик.

У Кременчуці, вчора, 14 травня начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко разом з заступником начальника з питань державної реєстрації Людмилою Григор`євою та  працівниками органів юстиції Полтавщини влаштували для жителів Кременчука інформаційно-консультативні майданчики.

За інформацією прес-служби міськради, вони працювали на вул. Ігоря Сердюка та вул. Першотравневій біля Кременчуцького міського відділу ДРАЦС.

В рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»  юристи розповідали громадянам про нові законодавчі ініціативи Мін`юсту щодо збільшення мінімального розміру аліментів на одну дитину, автоматичний арешт коштів боржника, запровадження пені, відміну оподаткування аліментів, притягнення до відповідальності боржника за ухилення від суспільно-корисних робіт.

А також інформували  про активізацію роботи щодо стягнення заборгованості по заробітній платі з підприємств-боржників, відновлення роботи антирейдерського штабу. Усім охочим надали кваліфіковані юридичні консультації.

 

Все по темі: інформаційно-консультативний майданчик  Кременчук  юридичні консультації 

Карта депутатів
Гранатова толокаГромадський бюджет
20 Березня, 2019 Середа
19 Березня, 2019 Вівторок
більше новин