На Ревівці з’явиться комплексне місце відпочинку

Воно буде в себе включати дитячий майданчик з питним фонтанчиком, workout зону, повноцінне озеленення ділянки, місце для проведення пікніків, окрему дитячу велосипедну доріжку та обов’язкову цілодобову охорону території.

Вчора, 14 травня відбувся тендер по об’єкту «Благоустрій території по вул. Юрія Кондратюка в районі житлових будинків #14 та #18 в місті Кременчуці».

Як повідомляє депутат міськради Денис Терещнко на своїй сторінці в «Фейсбук», незалежно від переможця, протягом місяця, таки буде розпочато довгоочікуване будівництво.

«Ревівка отримає першу в місті комплексну впорядковану ділянку, – пише Денис Терещенко. – Відповідно до проектної документації, слід очікувати появу комплексного місця відпочинку, яке включає дитячий майданчик з питним фонтанчиком, workout зону, де задля попередження травмування дітей та спортсменів передбачено спецпокриття, повноцінне озеленення ділянки, що створить затишну атмосферу для дозвілля, місце для проведення пікніків, окрему дитячу велосипедну доріжку та обов’язкову цілодобову охорону території. Дякую міському голові Віталію Малецькому, всім депутатам та членам виконкому за підтримку».

 

Все по темі: комплексне  Кременчук  місце відпочинку 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Червня, 2019 Середа
18 Червня, 2019 Вівторок
більше новин