Ставки до 200%: в USAID розповіли, як українські банки обманюють з кредитами

Фінустанови приховують важливу інформацію від клієнтів, показало дослідження

Українські банки і небанківські фінустанови продовжують порушувати права споживачів, встановлені чинним з червня 2017 року законом “Про споживче кредитування”. Про це свідчать результати другої хвилі дослідження на ринку споживчого кредитування в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) щодо трансформації фінансового сектора України.

Аналітики зазначили, що банки поширюють недостовірну рекламу і вводять потенційних позичальників в оману щодо вартості своїх послуг.

За результатами дослідження, понад 10% всіх рекламних матеріалів порушують заборону нульової ставки відсотків по кредиту, а в більшості рекламних матеріалів ставка не вказується.

Крім того, в 97,6% випадків таємний покупець не отримав повну письмову інформацію про кредит, при цьому найчастіше була відсутня інформація про реальну річну ставку і орієнтовну річну вартість кредиту.

Також дослідження показало, що фінустанови продовжують практику стягування високих комісій за надання та обслуговування кредитів: реальні річні ставки банків за кредитами на суму від 4 до 6 тис. грн строком від 6 до 12 місяців коливаються від 32 до 200%, а в небанківських фінустановах сягають 1600%.

Як повідомлялось, українські банки пропонують рефінансування кредитів. Для погашення позики готові дати нову, на більш вигідних умовах, але і в цій сфері є “підводні камені”

Все по темі: Банки  кредит  обманюють 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин