У Кременчуці тривають дорожні роботи

У міському бюджеті – 2018 на проведення дорожніх робіт передбачено 73 млн. гривень, із яких на капітальний ремонт шляхопроводів і тротуарів планується витратити понад 20 млн. гривень.

Для кременчуцьких дорожників наразі настала «гаряча» пора. Майже вся територія лівобережної частини міста охоплена різними видами дорожніх робіт.

За інформацією пресс-улжби міськради, зокрема, ремонтуються транспортні артерії на вулицях Гагаріна, Небесної Сотні, Ярмарковій, Лесі Українки Сумській, внутришньоквартальні проїзди на вулиці Гагаріна та бульварі Автокразівському, наноситься дорожня розмітка.  З кожним днем бригади ШРБУ нарощують темпи робіт. Цьому сприяють погодні умови.

Також кременчужанам нагадують, що в міському бюджеті – 2018 на проведення дорожніх робіт передбачено 73 млн. гривень, із яких на капітальний ремонт шляхопроводів і тротуарів планується витратити понад 20 млн. гривень. Минулого року вперше за останнє 20 –ти річчя було проведено повну або часткову заміну асфальтобетонного покриття на дорогах і тротуарах  на площі  157  тис. кв. метрів.  Цього року дорожники планують побити свій минулорічний рекорд.

Все по темі: дорожні роботи  комунальники  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин